noen

Besøksadresse:
Støperigt 20 Strømsø NO-3040 Drammen

Postadresse:
Støperigt 20 Strømsø NO-3040 Drammen

Faktura på mail:
faktura@bt-as.no

Tlf:   +47 32 81 37 00


Kontaktskjema

Felter markert med * må fylles ut

Vent 3 sekunder for å sende.

 

Harry Flatland

Daglig Leder

Forespørsler/Tilbud/Faktura

Tlf: +47 90202543

Mail: harry@bt-as.no

Bjørn Arild Johansen

Produksjonsansvarlig/

Formann

Tlf: +47 97047987

Mail: bjorn@bt-as.no


Jan Hallerud

HMS/ Kvalitetsansvarlig/

Frosio III

Tlf: +47 48037783

Mail: jan@bt-as.no

Hans Petter Karlsen

Teknisk kontakt/

Frosio III

Tlf: +47 93212651

Mail: petter@bt-as.no


Wenche Bergun

Regnskap/Dokumenter

Tlf: +47 32813700

Mail: wenche@bt-as.no

Trine A.S. Hansen

Dokumentkontroll

Tlf: +47 32813700

Mail: trine@bt-as.no

 

 

 

Del denne siden med andre!

Share on FacebookShare on Twitter