Logg inn

Logg inn med ditt passord for å redigere hjemmesiden!

Skriv inn epostadressen din (må være den som er registrert på Mekke), og trykk på "Send meg passord" for å bli tilsendt nytt passord på epost.

noen

Kontaktpersoner:

Harry Flatland

Forespørsler/Tilbud/Faktura

Tlf: +47 90202543

Mail: harry@bt-as.no

Gard Flatland

Produksjonsansvarlig

Tlf: +47 47508108

Mail: gard@bt-as.no

Jan Hallerud

HMS/ Kvalitetsansvarlig

Tlf: +47 48037783

Mail: Jan@bt-as.no

 

Hans Petter Karlsen

Teknisk kontakt/Frosio III

Tlf: +47 93212651

Mail: petter@bt-as.no

Wenche Bergun

Regnskap/Dokumenter/

Tlf: +47 32813700

Mail: wenche@bt-as.no

Siri Olsson

Dokumentkontroll

Tlf: +47 32813700

Mail: siri@bt-as.no

 

Del denne siden med andre!

Share on FacebookShare on Twitter

Logg inn